Vedoucí

Patrik Loníček

Hlavní vedoucí

Již od první třídy ZŠ jsem jezdil na tábory a po nějaké době jsem začal dělat vedoucího. Není větší odměny než spokojené, usmívající se děti. Rád si zahraju na kytaru, zajdu na procházku nebo projížďku na kole. Nyní jako vedoucí rád vracím, co jsem načerpal jako malé dítě.

  • Hlavní vedoucí tábora č.j. : MSMT-6706/2016-1/9-95
  • Zdravotník zotavovacích akcí čj. : MSMT-42465/2020-2/505

Helena Loníčková

Zdravotník

Jako zdravotník mám na starost ošetřit a pofoukat kdejakou bolístku, aby mohly děti (i vedoucí) co nejpěkněji prožít čas tábora … Zkušenosti a zážitky účastníka tábora sice z dětství nemám, přesto si mě hned první rok, kdy jsem jela jako vedoucí a zdravotník, tábor získal svým kouzlem. Asi to bylo a je zásluhou skvělého kolektivu dětí a vedoucích, všudypřítomné přátelské atmosféry, dětského smíchu a radosti. A to je hlavní důvod a motivace, proč se na tábor každoročně těším… Momentálně studuji 3. rokem na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity. Ráda trávím čas s rodinou a přáteli, v přírodě nebo společným zpíváním a hraním.

  • Zdravotník zotavovacích akcí čj. : MSMT-42465/2020-2/505
  • Akreditace MŠMT

Eliška Halouzková

Vedoucí

Jmenuji se Eliška Halouzková a jsem z Brna. Studuji tělocvik a přírodopis na Masarykově univerzitě. Hraji ultimate frisbee, ale mám ráda i jiné sporty. Pokud mi chcete zlepšit náladu, přineste mi dobré kafe nebo mi dejte jídlo, obzvláště mám ráda indickou kuchyni. Když zrovna nesportuji, tak si ráda přečtu nějakou knížku nebo si taky ráda zazpívám ve schole.

Zbyňa Zábojník

Vedoucí

Je mi 21 let a jsem studentem sportovní fakulty Masarykovy univerzity. Pocházím malého městečka Bojkovice, z úpatí Bílých Karpat. Rád hraju volejbal, fotbal, sem tam si i zalezu na stěně. Baví mě zkoušet různé nové a netradiční pohybové aktivity. Nechutnají mi hranolky a u sladkého jsem dřív jak vosa. Nehraju na žádný hudební nástroj, ale za to si rád zazpívám, snad se to dá i poslouchat…Jsem pro každý šílený nápad ačkoli jsem kliďas, flegmatik a většinu věcí nechávám na poslední chvíli.

Eliška Jakubíková

Skupinkový vedoucí

Je mi ctí být na táborech nyní již vedoucím a nabídnou dětem společně strávený čas na farním táboře, který jsem zažívala jako malá tábornice už od 1. třídy. Jsem vděčná za čas vedoucích na táborech, když jsem byla malá, jelikož si v paměti nesu nezapomenutelné zážitky, a tak cítím, že je správně, abych je následovala. Navíc mě práce s dětmi baví, prostředí lesa je skvělým odpočinkem a smích a radost v očích dětí tou nejlepší odměnou. Něco málo o mě? Ve svém volném čase trávím čas s přáteli a rodinou, jež jsou mi vždy oporou. Radost mi udělá hra na hudební nástroj (nejraději příčná flétna), bruslení, kolektivní sportovní hry, vaření a pečení. Studuji prvním rokem Radiologického asistenta na UPOL .

Martin Jakubík

Programový vedoucí

Tábory jsou pro mě stejnou zábavou, jako když jsem byl dítě. A proto se snažím, ať jsou co nejlepší a baví jak mě, tak i děti.

Stella Kordzik

Skupinkový vedoucí

Být vedoucím na táboře je pro mě ctí a radostí, hlavně když vidím úsměvy u dětí a dobrou atmosféru na tábořišti. Je to fuška vydržet pár dní s několika dětmi, ale později si uvědomím, že mě to naplňuje, a hlavně mě to udělá šťastnou, odreaguje od sociálních sítí a problémů v mém reálném životě, protože děti jsou ti, kteří mi dají energii, úsměv i vrásky na tváři. Chtěla jsem vždy pracovat s dětmi, ale můj studentský směr je blíž spíše ekonomice, proto studuji ve Zlíně na fakultě managemet a ekonomika. V mém volném času dost pomáhám rodičům v domácnosti, jsem milovník seriálů, knih a jízdy na kole.

Prokop Martinec

Vedoucí

Jmenuju se Prokop, studuju požární ochranu a baví mě pomáhat s táborem a dělá mi radost být vedoucí když vidím že děti tábor baví

Vojtěch Kaláb

Technický vedoucí

Jezdím na tábory už dlouho a je to pro mě neodmyslitelná součást prázdnin. Jako vedoucího mě to baví ještě víc.

Václav Přikryl

Technický vedoucí

Jmenuji se Václav Přikryl, na tábory jsem jezdil už dřív a pokaždé to byli nejlepší zážitky z prázdnin, proto jako vedoucího mě to baví ještě víc a mám radost, když si to děti užívají

Kateřina Spurná

vedoucí

Už jako malá jsem jezdila na tábory, které jsem si moc užívala hlavně díky mým přátelům, které jsem zde poznala. Domů jsem si vždy odvezla nezapomenutelné zážitky a ráda bych, aby si je domů mohly přivést i ostatní děti. Ráda se věnuji ve svém volném čase hudbě, hraji na flétnu, ukulele a saxofon. Jsem členem SDH Smržice, takže i sport je součástí mého života.

Tomáš Dostál

vedoucí

Ahoj jmenuji je Tom. Na tábory jezdím už od 4. třídy ZŠ vždy mě to moc bavilo a tak se snažím aby tahle krásná tradice mohla být dostupná i pro mladší děti.

Věra Procházková

Kuchařka

Doplníme

Veronika Šebestová

Vedoucí

Doplníme

P. Tomáš Strogan

Kaplan pro mládež

Doplníme

Radek Loníček

Vedoucí

Doplníme

Magdaléna Kumžáková

Vedoucí

Doplníme

Nikola Vrtalová

Kuchařka

Doplníme